image

PeyamaKurd - 18 Eylül 2022: Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık!

İşte günlük burcu yorumları…


KOÇ BURCU 

Bugün iletişim diliniz oldukça ön planda. İnsanlarla konuşmadan önce onlara konu ile ilgili fikirlerini sorarak düşünceleri hakkında bilgi sahibi olun ve kendi fikirlerinizi karşı tarafı incitmeden empoze edin.

BOĞA BURCU 

İlgiye ve şefkate ihtiyaç duyduğunuz bir gündesiniz. Kendinizi, yanında huzurlu hissettiğiniz insanlarla uyumlamalı size negatif enerji veren adeta sırtınızda bir yük olan herkesi hayatınızdan çıkarmalısınız.

İKİZLER BURCU 

Partnerinizin, kişisel ve iş yerindeki sorunlarından dolayı yarattığı huzursuzluk ve sanki sebebi sizmişsiniz gibi sizi suçlar şekilde davranması sizin bu ilişkiyi bitirme kararı almanıza sebep olabilir. Hiçbir şekilde taviz vermeyin.

YENGEÇ BURCU 

Bu günlerde partnerinizin sizden gizlediği birtakım şeyler olduğuna inanıyorsunuz. Bu kuşku sizi bir yere götürmez. Onunla konuşun ve gerçek ne ise öğrenin. Size inandırıcı gelmiyor ise bir müddet ilişkiyi bekletin, soğutun.

ASLAN BURCU 

Bugün ailenizle birlikte ya bir sosyal aktiviteye ya da dostlarınızla birlikte bir yemeğe katılacaksınız. Eşinizin ya da partnerinizin size olan ilgisi ve şefkati çevrenizin de taktirini kazanıyor.

BAŞAK BURCU

Bugün için bir ilişkisi olan Başak’lar eş ya da sevgilinize daha fazla vakit ayırmalı ve onun da ilgisini çeken aktiviteler hazırlayarak ilişkinizi canlandırmalısınız. Bekar olan Başak’lar ise özgürlüklerinin tadını çıkarmaya devam etsin.

TERAZİ BURCU 

Bugünlerde gelişen her olay sizin hayrınıza olacaktır. İşten çıkmanız, partnerinizin sizden ayrılması ya da bir sözleşmenin iptali gibi. Her son yeni bir başlangıçtır bunu asla unutmayın ve gelişmelere müdahale etmeden olayları sakinlikle karşılamaya özen gösterin.

AKREP BURCU 

Bugün mantığınızı kullanmanız gereken bir gündesiniz yaşanan gelişmelere göre aynı hızda kararlar vermeniz gerekebilir. Olaylara yaklaşırken asla ön yargılı olmayın ve duygularınıza yenik düşmeyin.

YAY BURCU 

Sevdiğiniz birinin yaşayacağı haksızlığa sessiz kalamayacak onu koruyup kollayacaksınız. Ona haksızlık edenler ise sizin bu tavrınız sonrası pişman olup özür dileyecekler.

OĞLAK BURCU 

Bugün kendinizle yüzleşmeli ve hayatınızdaki yanlış giden şeylerin sebebini sorgulamalısınız. Henüz hiçbir şey için geç değilken sorunlara neden olan davranışlarınızı ve kararlarınızı gözden geçirmeli, düzeltmelisiniz.

KOVA BURCU 

Hayatınızın her safhasında iletişime önem verin geleceğe dair planlar yapın ve yeniliklere açık olun. İşiniz ile ilgili kendinizi ne kadar çok eğitirseniz maddi anlamda da o denli fazla kazanacağınızı bilmelisiniz.

BALIK BURCU 

Partnerinizle ilgili sorunları onunla konuşmak için bugün oldukça elverişli bir enerji barındırıyor. Konuşurken ne onu tahrik edin ne de kişiliğinizden ödün verin.